Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Jelenia Góra Katowice Kielce
Koszalin Kraków Łódź Łowicz
Lublin Olsztyn Pasłęk Piastów
Poznań Puławy Radom Rumia
Rzeszów Skierniewice Słupsk Starogard Gdański
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółPoznań

tel. 698 418 306
e-mail: poznan@mojdietetyk.pl
Beata Kiernicka Dietetyk

Beata Kiernicka dietetyk

W prowadzeniu klienta bardzo ważne jest dla mnie wyznaczenie celu działania i wspólna praca nad jego osiągnięciem. Dążę do tego, by zgłaszające się do mnie osoby potrafiły podejmować decyzje najlepsze dla swojego zdrowia nie tylko podczas naszych spotkań, ale przez całe swoje życie – stawiam na zmianę myślenia! Powtarzam, że nie warto walczyć z samym sobą, ale troszczyć się o zdrowie i własne „ja”. Dzielę się wiedzą, by wskazywać sposoby działania i wesprzeć w pokonywaniu trudności. Chcę robić to coraz lepiej, dlatego nieustannie uczę się czegoś nowego.

Jestem rodowitą poznanianką i absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wolne chwile spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

Beata Kiernicka - ZnanyLekarz.pl
beata.kiernicka
Agnieszka Pompecka Dietetyk

mgr Agnieszka Pompecka dietetyk

Dietetyka to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Sama długo dążyłam do tego, żeby dobrać dietę idealną dla siebie, która pozwoli mi unormować masę ciała i cieszyć się zdrowiem. Swoim klientom chcę pomagać zrobić to bez popełniania błędów. Mam świadomość, że każdy organizm jest inny, przez co kluczowe jest dobranie indywidualnej, dostosowanej do stanu zdrowia, ale także stylu życia i upodobań diety.

Z wykształcenia jestem nie tylko dietetykiem, ale także pedagogiem zdrowia, co pozwala mi spojrzeć na żywienie, jako na znaczący element całego naszego funkcjonowania, a nie samodzielny byt. Pracując z klientem, dążę do tego aby zmieniając swoje nawyki żywieniowe, nie tylko osiągał swój cel, ale z samego procesu dążenia do zdrowia, czerpał jak najwięcej satysfakcji.

Doświadczenie zdobywałam zarówno w szpitalach jak i prywatnych gabinetach dietetycznych. Cały czas poszerzam swoją wiedzę na konferencjach i warsztatach o tematyce żywienia. Szczególnie bliskie są mi tematy żywienia w profilaktyce przeciwnowotworowej, dieta bezglutenowa i coaching dietetyczny.

Prywatnie uwielbiam pływać, jeździć na rowerze i biegać rekreacyjnie. Ostatnio nawet zostałam stałym bywalcem siłowni – raczej z rozsądku niż z zamiłowania, ale czego się nie robi dla zdrowia.

>> Agnieszka Pompecka- rozwój zawodowy i osiągnięcia

agnieszka.pompecka
Szymon Kamiński

Szymon Kamiński dietetyk sportowy

Jestem studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Wciąż poszerzam wiedzę zdobytą w czasie studiów uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i kongresach.

Sport jest ważną częścią mojego życia. Już od najmłodszych lat każdy dzień musiał być poświęcony jakiejkolwiek aktywności fizycznej. W późniejszym wieku zainteresowanie sportem spowodowało zgłębienie się w tematykę odżywiania, które ma bardzo znaczący wpływ zarówno na osiągane wyniki, jak i prawidłową regenerację organizmu oraz możliwość uniknięcia kontuzji. W mojej opinii dobrze zbilansowana dieta wywiera ogromny wpływ na pozytywne samopoczucie człowieka, a właściwy stan odżywienia organizmu może znacznie pomóc w osiągnięciu optymalnego rezultatu w różnych dyscyplinach sportu. Trenując piłkę nożną zauważyłem z jakimi problemami żywieniowymi borykają się osoby o podwyższonej aktywności fizycznej. Uważam, że dieta nie jest kilkumiesięcznym wyrzeczeniem, ale zmianą swojego stylu życia i nabyciem umiejętności organizowania czasu w kuchni.

W wolnych chwilach podejmuję każdy rodzaj aktywności fizycznej. Niezależnie od pory roku uwielbiam grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz biegać.

>> Szymon Kamiński - rozwój zawodowy i osiągnięcia

szymon.kaminski
Anna Pawłowska

mgr Anna Pawłowska psycholog, psychoterapeuta

Gdybyśmy zawsze potrafili nazywać swoje problemy i diagnozować ich przyczyny potrafilibyśmy też je rozwiązywać. Czasem jednak potrzebne jest wsparcie.

Zapraszam osoby, które czują, że ich życie nie wygląda tak, jakby tego pragnęły.

Ukończyłam w Poznaniu: magisterskie studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Szkołę Analizy Transakcyjnej, Szkołę Psychoterapii Systemowej.

Prowadzę własny gabinet psychologiczny, towarzyszę w odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału, wspieram w trudnych sytuacjach i rozwiązywaniu problemów. Pokazuję różne drogi do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego i twórczego życia. Jestem przekonana, że można zmienić swoje życie poprzez określenie realistycznych celów i wyznaczenie najbardziej pomocnych sposobów ich osiągnięcia. Ponieważ moja praca zrodziła się z pasji do ludzi, wierzę, że każdy człowiek potrafi znaleźć swoją własną drogę w życiu, jeśli tylko znajdzie się w bezpiecznej przestrzeni do doświadczania siebie. Staram się usłyszeć ludzkie potrzeby i zaradzić ludzkiemu cierpieniu.

Pracuję, jako psycholog i terapeuta w nurcie integratywnym, główną inspirację czerpię z analizy transakcyjnej, terapii poznawczo – behawioralnej, humanistycznej oraz podejścia systemowego. Specjalizuję się w trudnościach natury interpersonalnej, psychologii osobowości, emocji i motywacji.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno – Zawodowy Psychologa. Jestem mężatką, mam dwoje dzieci.

Anna Pawłowska - ZnanyLekarz.pl
Aleksandra Matejko Psychodietetyk

mgr inż. Aleksandra Matejko psychodietetyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu – kierunek Psychodietetyka.

Chcąc doskonalić swój warsztat i poszerzać wiedzę, biorę udział w konferencjach naukowych w całym kraju.
W swojej pracy zawsze kieruję się zasadą, iż do każdej osoby należy podejść indywidualnie, z życzliwością i zrozumieniem. Nigdy nikogo z góry nie oceniam i zawsze staram się z uśmiechem na ustach i pozytywnym nastawieniem podchodzić do każdej nowej osoby. W swojej pracy łączę elementy psychologiczne z wiedzą dietetyczną ponieważ uważam, iż interdyscyplinarne podejście do zmiany sprawia, że zmiana ta jest trwała.

W życiu i pracy przyświeca mi motto: „Jemy po to żeby żyć, a nie żyjemy po to aby jeść”.

Największą satysfakcję czerpię ze zmian jakie następują u moich podopiecznych- nie tylko z ich przemian zewnętrznych- fizycznych, ale przede wszystkim ze zmian emocjonalnych, psychicznych.

W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, spaceruję, pływam , uprawiam dżoging lub czytam książki. Zimą uwielbiam jeździć na nartach.

Mariola Kowalska Dietetyk

mgr inż. Mariola Kowalska urlop macierzyński

Jestem absolwentką wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka, specjalizacji Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuję się w dietach odchudzających wraz z chorobami współistniejącymi, a także w dietach eliminacyjnych. Nie lubię jednak słowa dieta, dlatego w swojej pracy staram się aby klienci którzy do mnie przychodzą zmieniali nawyki żywieniowe na całe życie, nie tracąc przy tym przyjemności z jedzenia. Nadal poszerzam swoją wiedzę, a każdy nowy dzień przynosi cenne doświadczenia.

Prywatnie bardzo lubię gotować, czytać książki,chodzić na długie spacery oraz na aerobik. Lubię ciepłe pory roku, dlatego biegam rekreacyjnie w sezonie wiosenno-letnim:)

Monika Frank Dietetyk-01

mgr Monika Frank dietetyk

Każdy klient i problem, z którym przychodzi stanowi dla mnie wyzwanie. Niezależnie od tego czy celem jest schudnięcie 30 czy 3 kilogramów. Lubię uczestniczyć w skutecznych, trwałych zmianach i przemianach moich klientów. Pozytywne i widoczne efekty pracy, są źródłem ogromnej satysfakcji.

Specjalizuję się nie tylko w dietach odchudzających i w chorobach dieto zależnych, ale również w dietach stosowanych w alergiach, nietolerancjach pokarmowych, zaburzeniach mikroflory jelit, autyzmie, grzybicy przewodu pokarmowego. Bilansuje jadłospisy dla kobiet ciężarnych i karmiących, jak również pracuję z dziećmi i ich rodzinami nad normalizacją masy ciała i zmianą nawyków żywieniowych.

Po pracy aktywnie uprawiam nordic walking, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach zarówno zimą jak i latem.

>> mgr Monika Frank - rozwój zawodowy i osiągnięcia

Odwiedź mój profil na: Linkedin.

Monika Frank - ZnanyLekarz.pl


Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę